... czyli jak otworzyć kantor internetowy

Stała obsługa marketingowa czyli istotne wsparcie biznesu

Wdrażając nową markę na rynek internetowy dbamy o jej profesjonalny wizerunek, dlatego nasza oferta wzbogacona jest o obsługę marketingową, dzięki czemu Twoja platforma wymiany walut zyska popularność i zaufanie odbiorców.

Działania promocyjne prowadzone są przez doświadczonych specjalistów spółki Nestia Media Group, których wiedza w zakresie marketingu i Public Relations pozwala na realizację efektywnych i efektownych kampanii.

Stosowane narzędzia marketingowe umożliwiają wielotorową realizację założeń poprzez wykorzystanie wielu kanałów komunikacji z klientami. Dotyczą one zarówno działań z zakresu kreowania wizerunku marki, jak i pro-sprzedażowego podejścia do odbiorcy. Począwszy od działań Social Mediowych, poprzez marketing wirusowy i kampanie bannerowe, skończywszy na grach, konkursach i mailingach.


Kampanie wizerunkowe

Kształtowanie wizerunku marki pozwala na pobudzenie pozytywnych skojarzeń z firmą wśród odbiorców. W tym celu konstruowane są strategie kontaktu z mediami, prowadzone akcje promocyjne oraz działania z zakresu marketingu szeptanego.

Social Media

Media społecznościowe to obecnie najbardziej popularny kanał komunikacji z klientami. Pozwalają bowiem na efektywne dotarcie do potencjalnych klientów, zdobycie ich przychylności i zaufania, a co za tym idzie lojalności względem marki.

Kampanie pro-sprzedażowe

Sprzedaż stanowi jeden z głównych celów biznesowych, dlatego prowadzone przez nas kampanie konstruowane są z naciskiem na zachęcenie odbiorców do podjęcia zakupu, do czego wykorzystujemy m.in. kampanie bannerowe i mailingi o spersonalizowanej strukturze.

Marketing wirusowy

Marketing wirusowy stanowi jedno z najbardziej efektownych i efektywnych narzędzi promocji marki. Pozwala, nie tylko na przyciągnięcie uwagi klientów, ale także mobilizuje do wyrażenia własnych poglądów, czego efektem jest zapamiętanie marki i dzielenie się tą wiedzą z otoczeniem.